Show Archive

SMil Århus

Sat. 20 Jan.
20:00
Smag på SMil

En aften i opdagelsens tegn, hvor du/I under sikre forhold kan snuse til noget af det, vi leger med i SMil.

Arrangement

Tue. 23 Jan.
19:00 - 22:00
PeerWhip

Kom og øv. Ingen særlig instruktion, bare slagredskabernes pendant til rope-jam...
Vel mødt. Læs mere

Arrangement

Wed. 24 Jan.
19:00 - 22:00
Peer Sub

Peer Sub - Gruppen for alle underkastede, sub, bunde, tøser, knægte, slaver, slavinder, masochister m.m. læs mere:

Arrangement

Fri. 26 Jan.
18:30 - 19:45
Informationsaften

Vil du være medlem af SMil Århus?
For at blive medlem skal du til en informationsaften.
Læs mere om informationsaften

Info

Fri. 26 Jan.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Fri. 26 Jan.
20:30 - 23:00
Ny i SMil

Ny i SMil. Læs mere

Arrangement

Sat. 27 Jan.
20:00
Vampyrfest

Tekst kommer senere

Arrangement

Thu. 01 Feb.
19:00 - 00:00
Femdom

I Femdom Lounge tilbedes og dyrkes dominante Kvinder som de Gudinder de er, af respektfulde slaver/slavinder der værdsætter sin plads i bunden af hierarkiet. læs mere:

Arrangement

Fri. 02 Feb.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Sat. 03 Feb.
20:00 - 02:00
KinkYouth

KinkYouth er et event for unge mellem 18 og 35 Læs mere

Arrangement

Mon. 05 Feb.
18:30 - 22:00
Bestyrelsesmøde

Bestyrelsen holder møde. Alle er velkommen Læs Mere

Intern

Fri. 09 Feb.
20:00 - 02:00
Medlemsaften

Medlemsaftner er for medlemmer af SMil.
Læs mere om medlemsaftner

Medlemsaften

Sat. 10 Feb.
Lokalerne reserveret

Lokalerne er reserveret

Intern

Side 3 ud af 3